Skip to content

Badania słuchu dla dzieci i dorosłych w Medaktiv

Z przyjemnością informuję, że począwszy od miesiąca marca, będą prowadzone badania słuchu u dzieci i młodzieży .

Pierwsza wizyta Specjalistów z Wrocławia już 24.03.2017. Więcej informacji wkrótce. Serdecznie zapraszamy.

24 marca można zbadać w MEDAKTIV słuch i dobrać aparat słuchowy.
Specjaliści Polskiego Związku Głuchych Dolnośląskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. raz w miesiącu będą wykonywać badania Audiometrii Tonalnej (audiogram), Otoemisję i Tympanometrię w Centrum Medycznym MEDAKTIV. Na badania BERA zapraszamy do siedziby Centrum Medycznego PZG we Wrocławiu przy ul. Braniborskiej 2/10.
Pierwsze badania w Zgorzelcu już 24 marca od godz. 9:00. Rejestracja pod numerem telefonu: 71/355 67 19 i kom.: 695 509 995 od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 18:00.
Pani Aldona Sobiecka, specjalista w zakresie protetyki słuchu na miejscu pomoże w doborze aparatu słuchowego oraz systemów wspomagających słyszenie (FM).
Naszymi pacjentami są dorośli, ale przede wszystkim pomagamy dzieciom. Zajmujemy się diagnostyką i rehabilitacją dzieci i młodzieży z wadami słuchu i mowy. Sztab wysoko wykfalifikowanych terapeutów od lat może poszczycić się wyjątkowymi osiągnięciami na tym polu działania. Pomagamy pacjentom z całego Dolnego Śląska. Prowadzimy warsztaty dla rodziców i szkolenia dla terapeutów.
Więcej można się o nas dowiedzieć na stronie internetowej www.osrodek-pzg.pl